Психология

..или как да.. направим живота си по-приятен !

| Стани наш приятел - Вземи банер оттук и сложи на твоя уеб сайт

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 
къде да уча 
Автор Съобщение
Новак
Новак

Мнение къде да уча
здравйте на всички,къде мога да запиша психология задочно да уча,надявам се на вашите познания,БЛАГОДАРЯ ВИ.

Нед Юли 08, 2007 4:49 pm
Профил
Site Admin
Site Admin
Аватар

Мнение 
До колкото аз съм запозната няма задочно Психология. Не мога да кажа със сигурност, но когато аз кандидатствах - не успях да намеря. Мисля, че не е логично да има. Все едно да се учи медицина задочно...въпреки, че психологията далеч не е като медицината. Но примерно аз уча в Нов Български Университет и за разлика от другите специалности като право и ПР, за да завършим те имат по една дипломна работа, даже без стаж - ние имаме 2 стажа, емпирична разработка, бакалавърска теза, дипломна работа и още 2-3 неща. Така, че предполагам, че имат по-големи изисквания за да излезнеш психолог и не мисля, че би могло да се направи задочно, но пак казвам - само до колкото знам.

Нед Юли 08, 2007 10:26 pm
Профил
Новак
Новак
Аватар

Мнение ПСИХОЛОГИЯ ЗАДОЧНО ОБУЧЕНИЕ
ПСИХОЛОГИЯ МОЖЕ ДА СЕ УЧИ ЗАДОЧНО ВЪВ ВСЕКИ УНИВЕРСИТЕТ В КОЙТО СЕ ПРЕПОДАВА ПСИХОЛОГИЯ

Вто Авг 28, 2007 8:57 am
Профил ICQ
Наш човек
Наш човек
Аватар

Мнение Re: ПСИХОЛОГИЯ ЗАДОЧНО ОБУЧЕНИЕ
doc.Papzov написа:
ПСИХОЛОГИЯ МОЖЕ ДА СЕ УЧИ ЗАДОЧНО ВЪВ ВСЕКИ УНИВЕРСИТЕТ В КОЙТО СЕ ПРЕПОДАВА ПСИХОЛОГИЯ

Сигурен ли сте? Защото в първия университет, който ми дойде на ум (Софийски университет) специалността Психология е само с редовна форма на обучение.
Справка:
http://www.uni-sofia.bg/students+bg/admission+bg/baloobrazuwane/index.html

Между другото, писането с големи букви обикновено значи, че човекът крещи (или поне би изкрещял, ако говореше с глас). Само казвам, да го имате предвид.

Вто Авг 28, 2007 12:16 pm
Профил
Новак
Новак
Аватар

Мнение Уведомление
Е аз не крещя обикновено дебелият шрифт означава акцент .А за това проверете по обстойно със сигурност има и в СУ поне имаше до миналата година от тази незная. И в ВТУ има и сега

Вто Авг 28, 2007 4:42 pm
Профил ICQ
Site Admin
Site Admin
Аватар

Мнение 
Както казах - когато аз кандидатствах (което е преди 4 години) нямаше задочно. Само редовно. И в НБУ и в СУ е така със сигурност

Вто Авг 28, 2007 8:33 pm
Профил
Кандидат Разбирач
Кандидат Разбирач
Аватар

Мнение 
Главни букви значи викане в чата докторе. А за ученето не знам къде има задочно, ама в СУ май няма...

Пет Сеп 07, 2007 6:30 pm
Профил
Модератор
Модератор

Мнение 
llullu,

ако следиш позакъснелите отговори НБУ мога да ти го препоръчам като университет. Някъде тук прочетох, че се влизало без специални изпити за психологията, което е чудесно. Аз уча в него - друго - не психология, но мога да те убедя, че свободата при редовното обучение в НБУ е по-голяма от задочното в други университети.

Можеш да си нагласиш лекциите вечерно само когато ти е удобно или просто да си извадиш протокол по предметите да ходиш само на изпит без изискване за посещения- което кажи речи си е задочно. Поне по моите специалности - 2 уча там :D голяма част от преподавателите качват темите в интернет база данни на университета и можеш да се подготвяш индивидуално...

Аааабе препоръчвам ти го като вариант за зает човек, който иска да научи нещо:wink:

Пет Сеп 07, 2007 6:54 pm
Профил
Модератор
Модератор
Аватар

Мнение 
Във ВТУ има задочно обучение по психология със сигурност. Аз тази година там кандидатствах задочно за магистратура по психология и сега октомври трябва да науча какво ще става (стискайте палци да ме приемат).

Във СУ знам, че няма такова обучение.

Пет Сеп 07, 2007 9:24 pm
Профил WWW
Модератор
Модератор
Аватар

Мнение 
Приета съм за магистратура по психология във ВТУ. Сега остава и да я завърша... :oops:

Пет Окт 12, 2007 3:03 pm
Профил WWW
Site Admin
Site Admin
Аватар

Мнение 
ми хайде де:) Всички ще стискаме палци, пък ти после ще пишеш умни мнения PDT_003 PDT_004

Успех и късмет !

Съб Окт 13, 2007 10:11 am
Профил
Новак
Новак
Аватар

Мнение 
Последно време започнах да се интересувам от психология.Даже се замислих дали да не продължа с това.Имам 2 години да го мисля.:lol:

Иначе искам да ви кажа, че форума ви е страхотен и има доста интересни неща.Всеки може да намери нещо за себе си.

Нед Окт 05, 2008 3:05 am
Профил
Кандидат Разбирач
Кандидат Разбирач

Мнение 
Има задочно в търновския. Имам колеги, които тази година са първи курс и са се записали задочни и ми споделиха, че биха искали да са редовно. Определено редовното обучение е по-полезно, но ако се налага да се работи и задочното е вариант.

Нед Окт 05, 2008 4:27 pm
Профил
Новак
Новак

Мнение 
Всъщност Психология задочно обучение има в Търновския и в Благоевградския Университети....и то от доста години :)

Пон Окт 06, 2008 5:17 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ]